אמהות רבות חולמות לשלב בין ההורות לבין התקדמות בקריירה ומוצאות עצמן לא פעם מתלבטות ותוהות האם ניתן ליהנות מכל העולמות. ההתלבטות היא לא מקרית ולמען האמת ישנם לא מעט גברים אשר נמצאים תחת אותן התלבטויות. להיות אשת קריירה בעלת משפחה היא אינה דבר שקורה במקרה והטיפים הבאים יעזרו לך לפתח את מה שחשוב לך בחיים.

טיפ ראשון – החליטי מה חשוב לך

רגע לפני שאת יוצאת לדרך עם ההחלטה לפתח את הקריירה שלך, עלייך להחליט מה הכי חשוב לך. רבות יגידו שהילדים שלהן במקום הראשון וזה ברור וגם לא לכך הכוונה. הכוונה היא שעלייך להיות ספציפית. למשל, הם חשוב לך לקחת את הילדים לגן בבוקר? האם חשוב לך ללוות אותם לחוגים? הם חשוב לך לשבת יחדיו לארוחת ערב. אלו שאלות קטנות אך התשובות להן יעזרו לך להיות אמא קרייריסטית טובה יותר. 

טיפ שני – את יכולה להיות אשת קריירה אך יתכן שתצטרכי עזרה

שימי לב, את לא צריכה לוותר על דבר, אבל את חייבת לדעת איפה את צריכה להיות ומתי. אם תנסי להיות למען הילדים שלך כל הזמן, בכל מקום, יש סיכוי שתלכי לאיבוד ולא תצליחי להיות אשת קריירה כפי שאת מצפה מעצמך. נסי להקיף את עצמך בעזרה, לדעת על מה את מוכנה להתפשר ועל מה לא ולזכור כי את תמיד מהווה דוגמה אישית לילדייך, גם כאשר את בישיבה בעבודה. דאגי שתהיה לך עזרה או שותפות בכל הנוגע לבית ולגידול הילדים.

טיפ שלישי – הקפידי להשקיע בעצמך

את חייבת לפנות זמן גם לעצמך, אחרת לא תצליחי להתמיד. את חייבת למצוא את המקום שתורם לך מבחינה אנרגטית. נשות קריירה יודעות כי לימודים חשובים לא פחות מהפעולות היום יומיות. הן יודעות שמנוחה וזמן התנתקות הם קריטיים. לכן, הקפידי להשקיע בעצמך ולפרגן לעצמך.

טיפ רביעי – הסתכלי על נשים מצליחות

אם את שואלת את עצמך איך להיות גם אשת קריירה וגם אמא, את יכולה להסתכל מסביבך. ישנן שלל דוגמאות ואת צריכה ללמוד מאלו שאת מעריכה.