בית הילד הינו המקום שמסייע בדרכים שונות לילדים חולי סרטן. ילדות, עבור רוב האנשים, היא התקופה הכי יפה שיש והיא תקופה נטולת דאגות. עם זאת, כאשר מדובר על ילדים חולי סרטן הדברים נראים אחרת ולכן ברור מדוע צריכים להיות מקומות בישראל כמו בתי הילדים השונים. במקום כזה הילדים מקבלים את כל התמיכה שלה הם זקוקים וזה לא משנה באיזה סוג של סרטן הם חולים או עד כמה הוא קשה. לכן, אם גם אתם, בתור אזרחים שאיכפת להם, רוצים לעזור – למה אתם מחכים? אתם יכולים להיות בטוחים שכל עזרה שלכם תתקבל בברכה ואתם תראו שבסופו של דבר כל מי שיקבל מכם סיוע יודו על כך מאוד.

כיצד ניתן לתרום למקום כמו בית הילד?

אין ספק שרוב האנשים שחושבים לתרום לבית הילד חושבים, לפני הכול, על תרומה כלכלית. חשוב לדעת שאומנם התרומה הכלכלית יכולה לשנות את הדברים ולהקל על הילדים את סבלם, אך זו לא הדרך היחידה שבה נוכל לבחור. לכן, כאשר אתם חושבים על בית הילד ועל דרכים שונות שבהן אתם יכולים לתרום, אנחנו מציעים לכם לחשוב גם על:

  • סיוע התנדבותי
  • שעות זמן שתקדישו לילדים
  • תרומה של חפצים שונים

ומה שבטוח, זה שלא כדאי לדחות את העניין. הילדים החולים שלנו במדינת ישראל זקוקים לעזרה שלכם, אז למה אתם מחכים?

הדרך הפשוטה יותר לתרום

אתם שייכים לאותם האנשים שרוצים לתרום לבית הילד אך אין להם זמן להתעסק בכך? מחפשים את הדרך לסייע אבל רוצים להשקיע מינימום מאמץ? אם כך, כדאי שתדעו שלמקומות כמו בית הילד ולגופים אחרים שמסייעים לחולי סרטן אתם יכולים לתרום גם אונליין. יתרה מכך, ניתן אפילו לעשות הוראת קבע ובצורה כזאת לתרום בקביעות לאנשים שזקוקים לעזרה שלכם. איש לא היה רוצה להיות במקומם של הילדים המתוקים הנאבקים בסרטן והמינימום שאנחנו יכולים לעשות, בתור אזרחים שאיכפת להם, זה לסייע. אם תעשו הוראת קבע לא באמת תרגישו בכל חודש את הסכום שאתם תורמים ולאותם ילדים שנאבקים במחלה הנוראית זה יכול לתרום רבות.