אתם מתלבטים איך תוכלו להפוך את הגינה שלכם למקום שהרבה יותר נעים לשבת בו? רוצים שהגינה תהיה, כפי שחלמתם תמיד, חלק בלתי נפרד מהבית? אם כך, יכול להיות שכל מה שאתם צריכים זה להתקין בה דשא סינטטי. זה נכון שגם דשא חי זו אפשרות לא רעה בכלל, אך הדשא החי ידרוש מכם השקעה הרבה יותר גדולה. למעשה, כאשר מדברים על דשא שהוא סינטטי אי אפשר שלא להזכיר את כל היתרונות של אופציה כזאת, כמו לדוגמא: 

  • לא צריך להשקות את הדשא הסינטטי 
  • אין צורך לכסח או לגזום את הדשא 
  • הוא לא מאבד מהיופי שלו עם השנים 

ובנוסף, היום תוכלו לקנות גם דשא סינטטי שמאוד נעים למגע, אז למה לחשוב פעמיים? 

כיצד מתקינים דשא סינטטי? 

זה ברור שאם תפתחו את האינטרנט לרגע, תמצאו לא רק מאמרים אלא גם אינספור סרטונים שמסבירים כיצד להתקין דשא סינטטי. עם זאת, בפועל אנחנו רואים שזו לא עבודה שבאמת כדאי לעשות לבד, כי בשביל מה קיימים המומחים בתחום? מי שעוסק בענף הזה מזה שנים יוכל לבצע עבורכם את העבודה ואתם תראו שלא תצטערו על שהזמנת שירות מקצועי שכזה. כאשר אנשי המקצוע מתקינים את הדשא הסינטטי, התוצאה טובה יותר וגם מחזיקה מעמד להרבה יותר שנים. 

איך לבחור חברה להתקנת דשא בגינה? 

לא מדובר על משימה פשוטה, והסיבה לכך היא דווקא העובדה שיש היום לא מעט חברות שעוסקות בענף הזה. לכן נשאלת השאלה: איזו חברה תיתן לכם את השירות הכי טוב שיש? והאם כל החברות מציעות שירותים נלווים כמו מכירה של דשא סינטטי או תחזוקה כללית לגינה? התשובה היא כמובן לא. בנוסף, אין ספק שאם תדברו עם כמה חברות במקביל תגלו שלכל אחת יש תעריפים אחרים, מה שמסביר מדוע בהחלט יש טעם להשקיע כמה רגעים גם בהשוואה של מחירים. בחרו חברה עם וותק של כמה שנים טובות ונסו לברר האם יש גם לא מעט המלצות אודות החברה שאליה חשבתם להתקשר. כך תדעו שתצאו מרוצים ותוכלו להיות בטוחים שהדשא יותקן בגינתכם בצורה מקצועית.