טיולי ג'יפים הם אטרקציה מנצחת בה בוחרים הרבה מאוד אנשים שמחפשים חוויה קצת אחרת. טיולים אלה מבטיחים גם גיבוש מיוחד מאוד בין חברים או בין עובדים, רומנטיקה מסוג שונה לזוגות אוהבים ואתגר שטח מיוחד לרוכבים יחידים.

איפה אפשר לשכור ג'יפים לטיול?

טיולי ג'יפים מוצעים היום בכל מקום בארץ בו יש תיירות פנים וחוץ כאחד. כך למשל, ניתן למצוא היום חברות המוציאות טיולי ג'יפים במרכז, בדרום, בצפון ובשפלה, ובכל מקום כזה – מדובר ביופי של חוויה.

האם אפשר לצאת לטיול ג'יפים עם ילדים?

אפשר וכדאי! ילדים מאוד נהנים מעצם הישיבה בג'יפ – רכב שהם לא רגילים לנסוע בו באופן שגרתי. את ההנאה שלהם מהנסיעה בג'יפ אפשר לנצל כדי להסביר להם קצת על הארץ ללמד אותם על סוגי פרחים חדשים ולהראות להם שיש עוד דברים נחמדים חוץ מלשבת מול המסכים…

האם אפשר לנהוג בג'יפ באופן עצמאי?

בג'יפים, ולא משנה אם אתם עושים טיולי ג'יפים באילת או טיולי שטח בצפון – אין אפשרות לנהוג באופן עצמאי. זה קורה משום שכדי שתוכלו לנהוג בג'יפ – הוא צריך להיות בעל ביטוח של השכרת רכב – שהוא ביטוח יקר יותר. מכיוון שהג'יפים שמשכירים בארץ מבוטחים בביטוח הובלת נוסעים בשכר – ממש כמו אוטובוסים ומוניות, הרי שאי אפשר לתת לצד שלישי לנהוג. אם חברה מסוימת מציינת במודעה הפרסומית שלה את המשפט "טיולי ג'יפים בנהיגה עצמית" – כנראה שהכוונה היא לטרקטורונים או לריינג'רים ולא לג'יפים אמיתיים (אלא אם כן מדובר בהצעה לבעלי ג'יפים שצריכים לבוא עם הג'יפ שלהם).

איפה עושים טיולי ג'יפים?

היום יש טיולים בכל חלקי הארץ, אולם האטרקציות הפופולריות ביותר הן טיולי ג'יפים בצפון, טיולי ג'יפים במרכז וטיולי ג'יפים באילת והסביבה. יש היום הרבה מאוד מסלולי ג'יפים יפהפיים, וכדי לבחור במסלול האופטימלי עבורכם כדאי לסקור מספר הצעות ולקבל המלצות מאנשים שמכירים.

עוד כמה דברים שחשוב לדעת:

טיולי ג'יפים מתאימים למשפחות, אבל לא רק. גם קבוצת חברים או קבוצת עובדים יכולים בהחלט ליהנות מהחוויה. השילוב בין נסיעה ברכב לא שגרתי, נסיעה בשטח והיכרות עם מקומות שלא ידעתם שקיימים וקבלת הסברים חשובים מהמדריך על האתרים השונים – מהווה פעילות אתגרית ומגבשת, שכדאי לעשות לפחות פעם אחת בחיים.

לקבלת מידע נוסף אודות טיולי ג'יפים – צרו עמנו קשר באתר לגדול בטלפון מספר: 072-2211144 ואנו נשמח לעמוד לשירותכם!

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *