גם אם ספורט נחשב לתחביב המוצהר שלכם וגם אם נתיב ההרפיה הקבוע שלכם עובר בפעילות גופנית כזו או אחרת, אין כל ספק שמומלץ גם לכם לבדוק מקרוב את הטרנד החדשני שהפך לתחביב האולטימטיבי של רבים מהישראלים וכובש בהתמדה את הפסגה כבילוי המועדף על בני כל הגילאים: חדרי מילוט. אז נכון, לא מדובר בפעילות מאתגרת במיוחד מן הפן הפיזי ושרירים לא יעשו כאן את העבודה. זהו המקום בו תידרשו להפעיל את המוח, המקום בו תיהנו למצות את המקסימום האפשרי הטמון בכישרונותיכם והמקום שיסחף אתכם הרחק אל מחוזות הדמיון שטרם פגשתם.

חדרי בריחה: הסוד שמאחורי הטרנד

אימה מהולה בהתרגשות, מתח כוסס, לחץ נפשי אמתי, הנאה פורצת גבולות, מאמץ מחשבתי מתיש וסיפוק אדיר הם, על קצה המזלג, המרכיבים הדומיננטיים בקוקטייל החוויה המושלם שמאחורי הבילוי הכובש. חדרי הבריחה, שכל אחד מהם מבוסס על אגדת מסתורין מאיימת אחרת, מתוכננים כמסלול מכשולים שנתיב המילוט ממנו עובר במהמורות מאתגרות שונות שרובן ככולן מוצגות ככתבי חידה. בחלק מהחדרים החידות מבוססות זו על זו כך שלא ניתן להמשיך לכתב החידה הבא בסדרה במידה ולא הצלחתם לפצח את קודמו. בחדרים אחרים, תוכלו לדלג על כתבי חידה מאתגרים במיוחד ולנתב את דרככם אל היציאה בעזרת פיצוחם של כתבי חידה אחרים. אבל, זה לגמרי לא הכל! במטרה להפוך את החוויה לאותנטית ומוחשית במיוחד ועל מנת לסחוף כל משתתף אל מעמקי תמצית האימה האופפת את העלילה, משולבים בחדרי הבריחה היותר מומלצים תפאורות מושקעות ושלל אפקטים מאיימים מעולם הסאונד והתאורה שמטרתם להפוך את האווירה למאיימת הרבה יותר ואת הסיטואציה כולה – למציאותית יותר מכל דמיון.

למי מתאימים חדרי בריחה?

חדרי בריחה מתאימים לבני כל הגילאים להוציא ילדים, אשר, מטבע הדברים, אינם מסוגלים להתמודד עם ממד האימה הכרוך בחוויה ועם רמת האתגר של המכשולים השונים בדרך אל היציאה. מעבר לכך, חדרי מילוט נחשבים בהחלט לאופציה המומלצת לבילוי לכל אחד ולכל קהל יעד. זוגות, משפחות ואפילו קבוצות מוצאים את הבילוי בחדרי בריחה כבילוי מושלם שיש בו הכל ואשר מספק ניתוק אופטימלי מחיי השגרה על שלל חובותיהם. הניתוק הנפשי המוחלט מהמציאות וההיסחפות אחר העלילה נמצאים כמרעננים וכנוסכים אנרגיה לא פחות מכל חופשה קסומה כזו או אחרת. זאת ועוד, העובדה שחדרי הבריחה ממוקמים בכל נקודה אפשרית על פני המפה, נגישים וזמינים לכל ואינם דורשים נטילת פסק זמן של ממש מהחיים, מאפשרת לכל אחד להתרענן בכיף בכל נקודת זמן בה הוא חש כי הוא זקוק לריענון מעמיק. אחרי יום עבודה עמוס מדי, אחרי תקופת מבחנים לחוצה וסתם כאשר יש צורך עז להתאוורר, להתנתק ולקחת אוויר לנשימה, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם אחד מחדרי הבריחה היותר מומלצים באזורכם ולהפליג לעולם אחר.

לאתר הראשי http://www.locked-games.com

חדר בריחה "סודו של הודיני" הפלך 3, תל אביב

חדר בריחה "הפשע" טשרניחובסקי 26, תל אביב

חדר בריחה "המעבדה הסודית" טשרניחובסקי 26, תל אביב

חדר בריחה "בינה מלאכותית – TESYS" הפלך 3, תל אביב

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *