לאחרונה שמתם לב שהילדים שלכם מתקשים להיות מרוכזים? הגננת, או המורה, מתחילה להעיר על כך והתחלתם לחשוב שאולי יש בעיה? אם כך, כדאי שתדעו: הילדים שלכם לא לבד. זה נכון שלפני שנים כל התחום של הפרעות קשב וריכוז עוד היה בחיתוליו ולא היו הרבה אופציות, אך היום הדברים נראים אחרת. היום יש אפשרות לעשות אבחונים מקצועיים שונים להפרעות קשב וריכוז אצל ילדים ומתבגרים. זה נכון שלא פשוט לקבל את התוצאה ולהבין שלילד יש בעיה, אך זה עדיף מאשר להתעלם מהמצב. לכן, אם תוכלו לקבוע תור עוד היום ולעשות אבחון מקצועי להפרעות קשב וריכוז אצל ילדים ומתבגרים עבור הבן או הבת שלכם, איפה כאן הדילמה? 

איפה כדאי לעשות אבחון מקצועי להפרעות קשב וריכוז אצל ילדים ומתבגרים

אפשר להבין אתכם אם יש לכם דילמה לגבי השאלה איפה לעשות את האבחון. ראשית, כדאי לדעת שלא בכל מקום שעושים בו אבחונים, ניתן לעשות את האבחון בגילאים שונים. שנית, כדאי להחליט איפה עושים אבחון מקצועי להפרעות קשב וריכוז אצל ילדים ומתבגרים, כדאי לברר כמה דברים. למשל, האם מדובר על מקום בעל וותק של שנים? והאם מדובר על מקום שבו כל אנשי המקצוע מנוסים? בנוסף, כמובן שאם אתם חושבים על אבחון מקצועי שמיועד לזהות הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים ומתבגרים, יש לברר גם את הטכניקה. כלומר, על איזה סוג של אבחון מדובר? כמה זמן לוקח לקבל את התוצאות? ובעיקר – האם ניתן לקבל סיוע גם לגבי ההחלטה מה עושים עם התוצאות וכיצד מסייעים לילד? 

אבחונים במחירים נוחים 

אבחון מקצועי להפרעות קשב וריכוז אצל ילדים ומתבגרים זה מסוג אותם הדברים שיעלו לכם כסף. לכן אפשר להבין אתכם אם גם שאלת המחיר מטרידה אתכם. איש לא היה רוצה לשלם מחירים מופקעים על אבחונים מקצועיים להפרעות קשב וריכוז אצל ילדים ומתבגרים. לכן יש טעם לברר גם את הנקודה הזאת ולהבטיח שאתם לא משלמים יותר מידי. אין ספק שעם קבלת התוצאות תוכלו להתחיל לסייע לילדיכם, אז למה לדחות את האבחון החשוב הזה למחר?