לאחרונה קיבלתם יותר מידי הערות מהמורים של הילד שלכם? הוא לא מקשיב, לא מצליח להתרכז ובאופן כללי אתם רואים שהוא כאילו מרחף? אתם תוהים מה נכון לעשות? רגע לפני שאתם נכנסים להיסטריה חשוב שתבינו: בסך הכול צריך לבדוק ולאבחן את הדברים. בהחלט יכול להיות הוא רק עובר תקופה לא פשוטה, אך מצד שני, יכול להיות שיש לו בעיה. אפילו אם תפנו אל באלאנס – מרפאה לאבחון קשב וריכוז ותגלו שאכן יש לו בעיית קשב וריכוז, תגלו שיש איך לעזור לו. לכן, אם תוכלו לפנות עוד היום לבאלאנס, שזו מרפאה נהדרת לאבחון קשב וריכוז, למה לדחות את זה למחר? 

כל הסיבות לפנות אל באלאנס – מרפאה לאבחון קשב וריכוז עוד היום 

אתם תוהים למה כדאי שתתקשרו ממש עכשיו לבאלאנס – שזו מרפאה לאבחון קשב וריכוז? חשוב שתבינו: ככל הילד יעבור אבחון בגיל מוקדם יותר, נוכל לעזור לו בצורה טובה יותר. לעומת זאת, אם תחליטו שאתם טומנים את הראש בחול ותיקחו את הילד אל באלאנס – מרפאה לאבחון קשב וריכוז רק בעוד שלוש שנים, מצבו יהיה שונה. בשלושת השנים הללו הוא כבר עלול לצבור חוויות למידה לא טובות, מה שעלול להשפיע על העתיד שלו ואפילו על הדימוי העצמי שלו. לעומת זאת, אם תטפלו בדברים ואם הילד יעבור אבחון, אתם תראו שלא תצטערו על כך בהמשך הדרך. 

למה דווקא מראה כמו באלאנס? 

עשיתם חיפוש וראיתם שיש הרבה מקומות שבהם אפשר לעשות לילד אבחון? חשוב להבין שלא בכל מקום תקבלו את מה שמחכה לכם בבאלאנס – שזו מרפאה מקצועית לאבחון קשב וריכוז. ההיגיון אומר שאם אתם כבר לוקחים את הילד לאבחון, זה צריך להיעשות במקום מקצועי וכמה שיותר רציני. רק כך תוכלו להיות בטוחים שהאבחון מדויק, מה שישפיע כמובן על שאלה כיצד נעזור לילד בהמשך. לכן כדאי שתתקשרו אל באלאנס – מרפאה לאבחון קשב וריכוז, ויפה שעה אחת קודם. יכול להיות שהילד באמת סובל מבעיית קשב וריכוז. לא נעים לגלות זאת, אך יש היום אינספור דרכים לסייע, אז למה לוותר על כך?