בוק בת מצווה הוא חוויה נהדרת שמציבה את הנערה בת ה-12 במרכז הבמה, בדיוק כפי שהיא אוהבת, ובנוסף מעניקה לה מזכרת מחמיאה במיוחד שתוכל להתרפק עליה גם כשכבר תהיה מבוגרת ואפילו קשישה.

סטודיו שמשקיע בצילומים

על מנת להגיע לבוק בת המצווה המחמיא ביותר, כדאי לבצע את הצילומים, או לפחות את חלקם, בסטודיו מושקע במיוחד – סטודיו שיש בו מגוון רחב של רקעים ושלל אקססוריז, כך שניתן להתאים לכל נערה ונערה את המעטפת המושלמת עבורה בדרך לתמונות שיגרמו לכל מי שמתבונן בהן להגיד "וואו!" אמיתי ומכל הלב.

בוק בת מצווה מוצלח באמת – רק כשיש חיבור אמיתי

מפתח נוסף בדרך לבוק בת המצווה המושלם, ובעצם חשוב אפילו יותר מרמת האבזור של הסטודיו ומציוד צילום משוכלל, הוא חיבור אמיתי בין הצלמת למצולמת (אמנם יש גם צלמים שיכולים ליצור בוק בת מצווה איכותי, אבל רוב הנערות חשות יותר בנוח עם אישה שמצלמת אותן).

חיבור אמיתי עוזר לכלת בת המצווה להשתחרר ולהראות למצלמה את כל מה שיש בה ואת כל מה שהופך אותה מילדה לנערה ושמעניק לה בגרות ועומק. חיבור אמיתי מבטיח תחושה נוחה לגמרי מצד בת ה-12 והתמסרות למצלמה, ולא פחות חשוב – חוויה כיפית ונעימה עבורה.

סגנון טבעי

בעידן הפוטושופ ועם כל הטכנולוגיות והפילטרים אפשר ליצור תמונות שונות מהותית מהמקור, והרי ידוע שלמשל התמונות המוצגות לנו על שלטי חוצות די רחוקות מהמצב באמת.

כשמצלמים בוק בת מצווה מומלץ בחום לא להתפתות לכל אפשרויות הריטוש והשינוי, אלא להשתמש במחשב ובפילטרים בעדינות כך שמי שתופיע בבוק תהיה הנערה עצמה ולא דימוי לא נכון שלה.

יש לכך 2 סיבות: ראשית, בגיל צעיר הדימוי העצמי הינו שברירי, ונערה שמגלה כי התמונות שמוצגות במסגרת בוק בת המצווה עברו שינוי דרמטי עלולה להרגיש שהיא עצמה לא מספיק יפה או לא ראויה. הסיבה השנייה היא שבסופו של דבר הסגנון הטבעי הוא גם זה המחמיא ביותר וכדאי לדבוק בו ולהשתמש באפשרויות עיבוד התמונות לטובת הבלטת החן הטבעי והקסם האמיתי של הנערה שהגיעה לגיל המרגש והמשמעותי.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *