שיר הילדים המפורסם אומר שאין אין אין חגיגה בלי בלי בלי בלי עוגה, ואכן בכל יום הולדת יש עוגה – אבל גם בלונים. הבלונים מבטיחים קישוט מרשים במיוחד של המקום שבו נערכת המסיבה – בין אם זה בבית ובין אם בגינה ציבורית, או בעצם כל לוקיישן שהוא – ובנוסף הם תורמים לאווירה השמחה. תוך כדי האירוע בלוני יום ההולדת יכולים להפוך גם למשחק מהנה עבור הזאטוטים, וכשלוקחים בחשבון את העלות הנמוכה שלהם, קל להבין למה הם חלק בלתי נפרד מכל אירוע שכזה. על-מנת להבטיח מקסימום תועלת חשוב להקפיד על בחירת בלונים איכותיים ליום הולדת.

תפאורה מרשימה במיוחד

הוספת בלונים ליום הולדת תורמת כאמור לאווירה העליזה והופכת את המקום שבו נערך האירוע לשובה לב ולמרשים כבר מהרגע הראשון – בתנאי שאכן מדובר על בלונים איכותיים ליום הולדת. כשהבלון הוא באיכות גבוהה, הצבעים חדים, הצורות ברורות (אם למשל מדובר על בלונים בצורת אותיות שמרכיבות מילים כמו "יום הולדת שמח" או את השם של חתן/כלת השמחה) ובהתאם המראה יהיה מרהיב עין באמת.

עמידות גבוהה

בדרך כלל הבלונים שנועדו לקשט את המקום שבו נערכת מסיבת יום ההולדת נתלים פרק זמן מסוים עוד לפני שמגיעים האורחים והשמחה מתחילה – כדי שהכל יהיה ערוך ומוכן למסיבה עצמה וכשהילד או הילדה (או המבוגרים כמובן) שחוגגים יום הולדת יזכו ליהנות מהמחזה המרשים מיד כשהם נכנסים למקום.

בלונים איכותיים ליום הולדת מתאפיינים כמובן לא "רק" באסתטיות מוצלחת אלא גם בעמידות מרבית, ולכן אין חשש שבין רגע התלייה לרגע התחלת המסיבה כבר יצא מהם אוויר והם ייראו פחות יפים.

המספר המדויק של בלונים איכותיים ליום הולדת

בנוסף להקפדה על איכות בלוני יום ההולדת, כדאי לבחור נכון גם את המספר המדויק – כדי שמצד אחד הנוכחות של הבלונים תהיה משמעותית ומצד שני הם לא ישתלטו לגמרי על החלל. הקנייה של הבלונים צריכה להיות בהתאם לשטח ולכמות הקישוטים האחרים שתכננתם להציב, וגם לפי הקונספט של הקישוט. מומלץ להתייעץ עם הצוות של החנות שבה אתם קונים את הבלונים, ולהיעזר בניסיון שלהם.