ממש עוד מעט התיאומים שלכם יגיעו לגיל שבו הם עולים לכיתה א'? אם כך, בוודאי אתם מתרגשים ביחד איתם וחושבים לאיזה בתי ספר באזור של אור יהודה כדאי לכם לשלוח את הילדים. אומנם זה נכון שגם באור יהודה, כמו בכל עיר אחרת בישראל, ישנה חלוקה פנימית בהתאם לאזור המגורים, אך מצד שני, יש כאן גם עניין של העדפה אישית. חשוב לדעת שיש היום הרבה בתי ספר באור יהודה שנחשבים לטובים ומוצלחים אך בסופו של דבר, כמו בכל תחום אחר, גם בתחום בתי הספר אנחנו יכולים לראות אופציות טובות יותר מאחרות.

כך בוחרים בין הרבה בתי ספר באור יהודה

מתלבטים לאיזה בית ספר מוכר ומוביל באור יהודה תשלחו את הילדים? אם כ, שווה לבדוק כמה שיותר נתונים אודות כל בית ספר שנראה לכם רלוונטי, כמו לדוגמה:

  • ממתי קיים מוסד הלימודים? האם הוא וותיק ובעל מוניטין שצבר לאורך שנים רבות או שמדובר על בית ספר יחסית חדש?
  • כמה תלמידים יש בכיתה בבית הספר שאליו אתם פונים?
  • כמה כיתות יש בשכבה?
  • איזה פעילויות העשרה מציע בית הספר?

בנוסף לכך, בבואכם לבחור בין הרבה  בתי ספר באור יהודה אנחנו מציעים לכם גם להתייחס לעניינים לוגיסטיים. זה נכון שתרצו עבור הילדים שלכם את הטוב ביותר, אך האם תעדיפו לשלוח אותם באוטובוסים שעות ארוכות עד שהם יגיעו למוסד הלימודים?

המורים והמחנכים

לבסוף, כדי לבחור בית ספר מוביל באור יהודה אנחנו ממליצים לכם גם לבדוק מיהם המורים, מה ההשכלה הממוצעת של רובם ובעיקר, האם יש לגביהם חוות דעת טובות. הילדים שלכם עתידים לבלות בבית הספר הנבחר לא מעט שעות ולכן, אם הם יכולים לעשות זאת במחיצתם של אנשי חינוך מובילים, אז למה להתפשר על פחות מהטוב ביותר? ישנם הרבה בתי ספר באור יהודה איכותיים וטובים כך שאין ספק שהילדים שלכם יקבלו את הכי טוב שיש ממערכת חינוך כל כך מושקעת כמו זו שמחכה לכם באור יהודה.