ילדים זה שמחה, בעיקר כשהם שמחים וצוחקים – אז אנחנו מתמלאים נחת ומתמוגגים. כשמתקרב יום ההולדת, יש הזדמנות מיוחדת לעשות לילדים שלכם אירוע יוצא דופן, מהסוג שמעורר בהם שמחה והופך לזיכרון מתוק שהולך איתם קדימה. מופע לילדים וקטנטנים יכול להיות פיתרון מושלם לאירוע – בתקציב נכון, ועם התרגשות רבה.

מופע יום הולדת לילדים יכלול בתוכו אלמנטים רבים מעולם הילדות – משחקים, שירים, דמיון, הפעלות, ואינטראקציה בלתי פוסקת עם קהל הילדים, שהופך לחלק מסיפור העלילה. בצורה זו כל הקשב של הילד נמצא באירוע, והילדים חווים חוויה שלמה, שהם לוקחים חלק באירוע, עושים, תורמים, צוחקים ונהנים, וכך גם אנחנו ההורים.

מה מחכה לכם במופע לילדים?

מגוון האפשרויות במופעי ילדים לימי הולדת, או לכל אירוע משמח אחר, הוא רחב –

  1. תיאטרון בובות – בובות מיוחדות ובעלות אופי, שמוסיפות גוון משעשע, רציני, מצחיק, ועוד טיפוסים שונים להצגה רב-גונית ומהפנטת.
  2. מופע שירים וריקודים – הפעלה עם מוסיקה הכוללת שירה של הפרפורמרים ושל הילדים, לשיתוף פעולה פנטסטי שיגרום לילדים להרגיש כמו כוכבים.
  3. הצגות ילדים – הצגה קלאסית בהתאמה לילדים, סיפורי מעשיות במגע אישי וקסום שמערב את הילדים, עם שאלות, השתתפות פיסית במופע, והרבה הפתעות.

כאשר מדובר במפעילים עם ניסיון רב במופעי ילדים, תוכלו למצוא מענה לפי קבוצת גיל, מיקום בארץ, תחביבים והעדפות אישיות, כולל אירועים בחיק הטבע ובבתים פרטיים.

אז איך בוחרים מופע?

כשנכנסים לעולם מופעי הילדים מבינים שהמגוון כיום רחב במיוחד, והבחירה, כמו בהרבה דברים, קצת מאתגרת. חשוב להתייעץ עם המפעיל או המפעילה, שידעו על סמך הניסיון לשאול אתכם את השאלות הנכונות, ולהבין מה אתם מחפשים.

לאחר מספר שאלות, התמונה תתבהר, ותוכלו לבחור ממגוון מצומצם יותר בהתאמה לצרכים שלכם. מופעי ערב לילדים צריכים להיות רגועים יותר, או מוציאי אנרגיה בהתחלה ואז בכיוון שקט ומרגיע לסיום. מופעים המערבים קהל של ילדים בגילאים שונים צריכים להיות מגוונים יותר בכדי ליצור עניין אצל כולם, וכיו"ב. חשוב לספק למפעיל את כל הפרטים כדי שיוכל להתאים לכם את מופע הילדים המושלם בשבילכם.