עולם מוצרי הבריאות נמצא בעלייה משמעותית והיום ניתן לראות יותר ויותר אנשים צורכים מוצרים כאלו, אך עם כל כך הרבה מוצרים קשה להבין אילו מוצרים מתאימים לקהל כזה או אחר. החלטנו לעשות סדר עם מוצרי הבריאות של הרבלייף.

חברת הרבלייף הייתה ערה לעלייה בתחום מוצרי הבריאות, תוספי התזונה וחטיפי האנרגיה. בזכות ערנות ומעקב שותף אחר השינויים בתחום, חברת הרבלייף, החלה להוציא מוצרים רבים המותאמים לקהל הצורך מוצרים אלו.

מוצרי הרבלייף

לחברת הרבלייף מוצרים רבים בתחום הבריאות והתזונה הנכונה. בחלק זה נסביר על 4 סוגי מוצרים עיקריים וחדשים שהחברה הוציאה:

  1. מוצרי תזונה ופיקוח על המשקל – מוצרים מסוג זה אמורים לעזור למשתמש לפקח על משקל הגוף שלו. בין מוצרים אלו ניתן לראות אבקות משקה, טבליות, משקאות וחטיפי חלבונים. מוצרים מסוג זה פותחו לקהל יעד ספציפי המעוניין להתחיל באורח חיים נכון לטווח אורך.
  2. מוצרי תזונה ייעודיים – בין מוצרים אלו ניתן לראות טבליות שונות ומשקאות בטעמים שונים. מוצרים אלו מיועדים לקהל יעד העושה שינוי בחייו ועובר לאורח חיים מאוזן ובריא.
  3. מוצרי תזונת ספורט ואנרגיה – מוצרים מסוג זה אמורים להכניס קהל יעד חדש, כלומר, לא משנה אם אתם ספורטאים מקצוענים או חובבנים המוצרים האלו יעזרו לכם לאחר פעילות גופנית. מוצרים מסוג זה ייעודים באופן ספציפי לתחום הספורט והכושר. הם יעזרו להזין לגוף תוספי תזונה חיוניים התומכים באורח חיים בריא.
  4. מוצרי טיפוח – מוצרים מסוג זה אמורים לעזור לשמור על עור גוף בריא, נעים, חלק ונקי. מוצרים אלו מיודעים לנשים ולגברים כאחד אך מטבע הדברים מכוונים יותר לנשים. מוצרים אלו הם בעצם מוצרי טיפוח לאישה ומוצרי קוסמטיקה ובניהם ניתן למצוא משחות שונות, קרמים לעור, תכשיר ניקוי, ג'לים לפנים, תרחיץ גרגירים ועוד.

מהם תוספי תזונה?

תוספי תזונה מוגדרים בחוק כמוצרים המורכבים מהבטים של תוספים למזון, מרכיבים תזונתיים, ויטמינים, מינרלים, צמחי מרפא, חומצות אמינו וחומרים אחרים. תוספי התזונה יכולים להגיע בשלל צורות כגון כמוסה, גלולה או נוזל.
היום ניתן למצוא מגוון עצום של תוספי תזונה כגון תוספי ויטמינים ומינרלים המכילים יסודות שנועדו לסייע לתפקוד בריא של הגוף. תוספי תזונה צמחיים בדרך כלל מותאמים יותר לפאן הרפואי והם תומכים באזורים ספציפיים כגון כבד, עצמות, עור וכדומה.

לסיכום

תוספי התזונה הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו. לא צריך להיות ספורטאים מקצוענים או מדריכי כושר כדי לצרוך תוספים אלו. היום ניתן למצוא תוספים כאלו המותאמים למגוון רחב של קהלים ספורטאים או חובבנים.