הורות היא דבר קדוש. אין דבר יותר מיוחד, יותר עמוק, יותר מאתגר ויותר מרגש מאשר להביא ילד לעולם הזה, לטפל בו, לדאוג לו, לאהוב אותו, ולראות אותו גדל ומתפתח. זה מרגש בכל רמה שהיא, מאתגר בכל רמה שהיא, וטוב, פשוט אינסוף של טוב. הצורך לפנק נהיה צורך טבעי להורים, ולמצוא מתנות מושלמות כמו איזה משטח פעילות רך ואסתטי או איזה מובייל מושלם ומהפנט פתאום נהיה משהו מרגש עד מאוד.

אם אתם הורים צעירים או שאתם רוצים לפנק הורים שאתם מכירים (וכמובן את הילדים שלהם), השורות הבאות נכתבו עבורכם, כדי לעזור לכם לעזור לעצמכם ולאחרים, ולתמוך בכל תהליך ההורות, התפתחות הילד, ושמחת החיים בעולם הזה.

מתנות לילדים ולהורים לילדים

  • מובייל ציפורים – לא נכנס למחקרים שהתבצעו על התפתחות המוח. לא נעמיק כעת בתגליות המדעיות אודות מה מרגיע ילדים ומסקרן אותם כתינוקות. לא ניכנס לעובי הקורה בכל הנוגע לחשיבות של ייצור הרמוניה ויזואלית במרחב של התינוק – עבורכם ועבורו כאחד. פשוט נגיד שמובייל ציפורים יפה הוא מתנה מושלמת, ונדמה לנו שהבנתם כבר בעצמכם את השאר.
  • בקבוק לתינוק – אחד מהמובילים ברשימת המתנות החשובות לתינוק שלכם, בקבוק ארגונומי, נוח, מחומרים בריאים, אסתטי וקל לניקוי, בקבוק מושלם זו מתנה מושלמת, ותתפלאו לגלות כי דווקא לא כל הבקבוקים בשוק מושלמים. אם מצאתם את הבקבוק המושלם, קנו שניים ממנו לפחות, כי הוא ישרת אתכם ואת הפעוט הרבה מעבר למה שדמיינתם.
  • משטח פעילות רך – התינוק מבלה את רוב זמנו על הקרקע, על הרצפה, שוכב, מתנועע, פעיל יותר או פחות. משטח הפעילות הרך מאפשר לו להיות בסביבת פעילות בטוח ונעימה, מזמינה ומאפשרת, סביבה שאי אפשר בלעדיה.
  • מגבת תינוק – לעטוף את התינוק שלכם אחרי המקלחת לחבילה קטנה של מתיקות זה משהו שתמיד מרגש, אפילו שאתם עושים את זה יום אחר יום, ולעיתים יותר מפעם אחת ביום. חלוק הרחצה המושלם, כמובן ממאה אחוז כותנה, עם כובע חמוד ששומר על החום ומייבש גם את שיער הראש, מתנה נעימה ויפה, שימושית ומפנקת עד מאוד.