אתה מרגיש שאתה נמצא היום במשבר שאתה לא לגמרי יודע איך לצאת ממנו? זקוק לעזרה מקצועית? אם כך, הגיע הזמן לדעת שזו לא בושה לבקש עזרה. כל שעליך לעשות זה לבחור פסיכולוג אחד טוב בצפון, לפנות אליו ולהיפגש איתו בפעם הראשונה. בדרך כלל התהליך שאנחנו עוברים אצל הפסיכולוגים השונים לא פשוט, חושפני ועלול להיות כואב, אך החדשות הטובות הן שהרבה פעמים זה באמת יכול לעזור לנו. יש היום לא מעט פסיכולוגים בצפון שיוכלו לסייע לך הרבה יותר מהר ובצורה הרבה יותר יעילה ממה שאתה חושב, אז למה שלא תנסה את זה?

מה חשוב לבדוק כשמחפשים פסיכולוגים בצפון?

לפעמים דווקא בגלל שיש הרבה אנשי מקצוע שנותנים שירות בתחום מסוים לא קל לנו לבחור אל מי נרצה לפנות. בתחום הפסיכולוגיה זה קורה פעמים רבות כי לא חסרים פסיכולוגים בצפון שישמחו לעזור לך. עם זאת, איך באמת בוחרים ביניהם ומה אתה יודע עליהם? בין אם זו הפעם הראשונה שאתה חושב לפנות אל פסיכולוג מוביל בצפון ובין אם כבר עשית את זה בעבר, כדאי לך לבדוק:

  1. האם מדובר על איש מקצוע שמגיע עם הרבה ניסיון?
  2. האם יש לו רזומה ומוניטין בתחום הזה?
  3. האם הוא גם מלמד את התחום הזה באוניברסיטה או במוסדות אחרים?

קח בחשבון את הפרטים הללו וכך יהיה לך קל יותר להחליט ממי אתה רוצה לקבל שירות.

כמה עולה תהליך הזה?

הפגישות עם הפסיכולוגים השונים בצפון יכולות להיות לא זולות אך לא תמיד זה חייב להיות יקר מידי. לכן אנחנו מציעים לך לבדוק, בין היתר, כמה זה עולה. פסיכולוגים בצפון אומנם יכולים לגבות ככל העולה על רוחם אך בסופו של דבר הלקוח הוא זה שמחליט מה נראה לו הגיוני לשלם ומה נראה לו מוגזם. חשוב לזכור שכמו כל שירות אחר גם שירותיו של הפסיכולוג עולים כסף אך שכרם בצידם. אתה תראה שאם תיפגש עם פסיכולוג מוביל ומקצועי התוצאה תהיה חיובית, אז למה לדחות את העניין?

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *